قوانین و مقررات استفاده از گپ فیلم

قوانین و مقررات استفاده از گپ فیلم

با عرض سلام و درود به کاربران عزیز گپ فیلم از اینکه این سرویس را برای تماشای فیلم و سریال انتخاب کرده‌اید بسیار سپاسگزار و خرسندیم. ضمن عرض تشکر از همراهیتان، گپ فیلم طبق قوانین و مقررات زیر این سرویس را در اختیار شما قرار می دهد. لطفا موارد زیر را مطالعه فرموده و ما را در ارايه سرویسی مناسب و درخور یاری فرمایید:

خدماتی که در اپلیکیشن و تارنما گپ فیلم و همچنین گپ کید در دسترس شما است توسط شرکت بهان پردازش ارشان ارائه می‌شود. شرایط و قوانین ذکر شده در این بخش شامل اپ وتارنما می باشد. سرویس مذکور با نام تجاری gapfilm" ثبت گردیده است و از حق کپی‌رایت برخوردار است. در صورتی که در سایت‌های دیگر با موارد نقض کپی‌رایت’گپ فیلم  مواجه شدید، لطفا به آدرس ایمیل info@gapfillm.ir اطلاع دهید. شما با هر بار استفاده از اپلیکیشن و تارنما گپ فیلم ، در گام اول، کلیه قوانین ذیل را خواهید پذیرفت. در نظر داشته باشید که کلیه اصول و قوانین شرکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده تدوین شده است. با استفاده از وب‌سایت، کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می‌شوند وسرویس ارائه کننده خدمات مسولیتی نسبت به اقدامات کاربران ندارد. قوانین و مقررات مندرجه ممکن است بسته به شرایط و در طول زمان تغییر یابد، این تغییر در همین صفحه درج و به‌روزرسانی می‌شود. بنابراین با هر بار استفاده از خدمات سایت، کاربر مسئولیت مطالعه و آگاهی قوانین و مقررات را برعهده دارد. در صورت عدم توافق با این شرایط شما قادر به استفاده از خدمات سایت نخواهید بود.

بنابراین این توافق نامه مبنای ارائه خدمات به کاربران گرامی است و با استفاده از خدمات گپ فیلم کلیه شروط و مندرجات این توافق نامه را مطالعه و از مفاد آن آگاهی یافته و با پذیرش آن درخواست خدمات می نمایند. در هر موردی که ابهامی در خصوص مفاد این تفاهم نامه وجود دارد، کاربران می توانند با کارشناسان گپ فیلم ارتباط برقرار نمایند و اطلاعات مورد نیاز را دریافت نمایند. در هرحال رعایت شرایط برای بهره‌گیری از خدمات گپ فیلم ضروری است.

قوانین مربوط به محتوا

با خرید اشتراک می توانید تمام محتوای گپ فیلم را با استفاده از ترافیک نیم بها مشاهده نمایید.

کاربران همراه اول، ایرانسل و رایتل می توانند بدون خرید اشتراک از گپ فیلم استفاده ‌کنند اما هزینه حجم مصرفی آن‌ها تمام ‌بها محاسبه می‌شود و درصورت خرید اشتراک، حجم مصرفی نیم‌بها محاسبه خواهد شد.

سرویس گپ فیلم، به ارائه جدیدترین اخبار فیلم و سینمای ، نقد و بررسی فیلم ها ، بیوگرافی هنرمندان، نمایش آنلاین و ... جدیدترین فیلم و  سریال های روز دنیا با دوبله فارسی اختصاصی می پردازد.

کلیه کاربرهای گرامی با خرید اشتراک امکان مشاهده آنلاین تمامی فیلم و سریالهای آرشیو جامع گپ فیلم را دارند و ارائه سرویس دانلود در صورت فراهم بودن بسترهای لازم امکان‌پذیر است. گپ فیلم هیچگونه مسئولیتی در قبال ارائه سرویس دانلود ندارد.

 • استفاده از سرویس گپ فیلم هیچگونه حقی اعم از مالکیت محتوای موجود بر روی سایت شامل فیلم‌ها و سریال‌ها، فروش و انتشار یا پخش عمومی این محتوا برای کاربر ایجاد نمی‌کند.

محتوای ارایه شده بر روی سایت گپ فیلم با رعایت تمام ملاحظات فنی تهیه و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. بنابراین گپ فیلم هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات و اختلالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری وارده به کامپیوتر و گوشی هوشمند کاربر ندارد.

 • مدیریت محتوای موجود بر روی سرویس گپ فیلم منحصراً در اختیار گپ فیلم است و گپ فیلم مختار است در صورت صلاحدید در محتوا تغییر ایجاد کند و یا دسترسی به بخشی از محتوا را محدود یا مسدود کند. لازم به ذکر است در مدیریت محتوا، اطلاع رسانی قبلی به کاربران ضرورتی ندارد.
 • گپ فیلم می‌تواند در ابتدای محتواهای در حال پخش در وب‌سایت و اپلیکیشن‌های خود، اقدام به نمایش تبلیغات کند. لازم به ذکر است که کاربر امکان رد کردن بخشی از این تبلیغات را خواهد داشت.
 • گپ فیلم متعهد می‌شود اطلاعات شخصی کاربران را فقط نزد خود نگه دارد و از افشای آن به هر شخص یا گروه سوم شخص اجتناب ورزد. تنها در مواردی که به موجب قوانین جمهوری اسلامی ایران و بنا به درخواست رسمی ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی ذیصلاح نیاز به ارایه اطلاعات شخصی کاربران باشد، گپ فیلم موظف به همکاری طبق قانون خواهد بود و هیچ مسئولیتی متوجه گپ فیلم نخواهد بود.
 • هنگام ثبت نام و عضویت در سایت گپ فیلم ، متقاضی موظف به ارایه مشخصات فردی خود شامل: نام، نام خانوادگی و شماره تلفن همراه است. پس از انجام مراحل ثبت نام و تایید نهایی عضویت، پروفایلی برای کاربر تشکیل خواهد شد که کلیه فعالیت‌های کاربر در سایت  گپ فیلم اعم از خریداری فیلم، فیلم‌های مشاهد شده به صورت آنلاین و غیره در آن ثبت می‌شود. کاربر ‌می‌تواند در هر زمان به پروفایل شخصی خود در سایت مراجعه کرده و اطلاعات خود را به جز  شماره تلفن همراه ثبت شده در حساب کاربری ویرایش کند.
 • بدیهی است محیط وب از امنیت کامل برخوردار نیست بنابراین اگر در حین انتقال اطلاعات هر گونه دسترسی توسط افراد یا گروه‌های سوم شخص به اطلاعات کاربر ممکن گردد، هیچ مسئولیتی متوجه گپ فیلم نخواهد بود.
 • کاربر مجاز نیست اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد. در صورتی که کاربر اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد، مسئولیت هر گونه مشکلی که به واسطه این امر رخ دهد به عهده کاربر است.
 • هر کاربر فقط مجاز به ایجاد یک شناسه کاربری ‌‌است.
 • در صورت بروز شرایط اضطراری و خارج از کنترل همچون زلزله، سیل وغیره که قطع سرویس و ارایه خدمات را به همراه داشته باشد، قرارداد فیمابین گپ فیلم و کاربران در حوزه ارائه خدمات  تا رفع مشکل و وضعیت اضطراری به صورت معلق باقی می‌ماند و پس از بازگشت به شرایط عادی از سر گرفته می‌شود.
 • در اشتراک‌های ماهیانه گپ فیلم، هر یک ماه مساوی با ۳۰ روز محاسبه ‌می‌شود
 • در خصوص هر گونه خرید اشتباه در گپ فیلم، تمامی ضرر زیان‌ها به عهده کاربر ‌‌است و هزینه اشتراک خریداری شده از سوی کاربر به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد و هیچ مسئولیتی در قبال بازگرداندن وجه دریافت شده، متوجه گپ فیلم نخواهد بود.
 • خدمات ارایه شده در گپ فیلم ، دارای مجوز‌های لازم از مراجع مربوط بوده و هرگونه بهره‌برداری و سوءاستفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.
 • مشاهده تمامی محتوای موجود در سایت گپ فیلم تنها از طریق IPهای داخل ایران امکانپذیر خواهد بود و در صورتی که کاربر خارج از ایران هستید و یا اینکه از انواع VPN استفاده می‎کنید، تنها ‌می‌توانید محتوای محدود وخاصی که براساس نظر گپ فیلم مشخص می شود  را تماشا نمایید..
 • امکان استفاده همزمان از دو کد تخفیف وجود ندارد و کاربر می‌تواند برای خرید یا تمدید اشتراک خود تنها از یک کد تخفیف استفاده کند.
 • کلیه ی اطلاع سانی های گپ فیلم  از طریق سایت www.gapfilm.irیا اپ گپ فیلم  وهمچنین شماره 02191023012 و ایمیل info@gapfilm.netمی باشد و شرکت بهان پردازش ارشان مسولیتی نسبت به عواقب و خسارات وارده به افراد از طریق  اطلاع رسانی های  نادرست از طرق دیگر ندارد.بدیهی است شخصی که خود را از طرف شرکت بهان پردازش ارشان و  یا برنامه گپ فیلم بدون هماهنگی  معرفی می کند در مقابل شخص ثالث و شرکت بهان پردازش ارشان  مسولیت کیفری و حقوقی دارد.

شما میتوانید از طرق زیر با این مجموعه در تماس باشید:

تلفن پشتیبانی: 02191023012
پست الکترونیک: info@gapfilm.net
وب سایت: http://www.gapfilm.ir

;
Gapfilm
گپ فیلم

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

دانلود اپلیکیشن
دانلود با لینک مستقیم
enamad-logo
samandehi-logo
© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۳